Proponujemy Państwu listwy przysufitowe w szerokim asortymencie modeli do wyboru. Ten charakterystyczny element architektoniczny wykorzystywany jest najczęściej do dekoracji we wnętrzach budynków i montowany na styku ściany z sufitem. Produkty idealnie nadają się do ozdoby wnętrz, zarówno tych urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. 

Proponowane przez nas wyroby można dopasować indywidualnie do kolorystyki pomieszczenia. Produkty nadają się do zamalowania, dzięki czemu mogą przybrać dowolną barwę i odcień. Ponadto dostępne są w różnych kształtach i profilach. 

Wyroby powstają z dwóch rodzajów materiałów: styropianu EPS-200 lub styroduru. Wykonujemy produkty w wymiarach 50mm x 50mm, 70mm x 70mm, 90mm x 90mm, 110mm x 110mm, ale możemy wykonać również produkty w innych rozmiarach tak, aby idealnie pasowały i spełniały swoje zadanie.

 

Listwa przysufitowa – tzw. faseta montowana pod sufitem i stanowi eleganckie wykończenie rogowe.

Pozwala optycznie zwiększyć pomieszczenie wprowadzając niezwykłą atmosferę poprzez zagospodarowanie wolnych, pustych przestrzeni.
Po zastosowaniu listew przysufitowych uzyskamy efekt płynnego przejścia ze ściany w sufit.
Dzięki różnym wzorom i kształtom nadają się zarówno do domów, mieszkań klasycznych jak i nowoczesnych.
Służą również do maskowania pęknięć i nierówności pomiędzy ścianą, a sufitem, szczególnie występujących na płytach gipsowych.
Listwy produkowane są z dwóch do wyboru materiałów.
Pierwszym najczęściej wybieranym materiałem przez klientów jest styropian wysokogatunkowy, sezonowany EPS-200 kolor biały.
Listwy z tego materiału można od razu malować farbami niezawierającymi rozpuszczalników czyli wodnymi różnego rodzaju.
Jednak przed malowaniem zalecamy użyć szpachli w płynie do nakładania pędzlem acryl putz finisz.Po zastosowaniu szpachli listwy wyglądają jak gipsowe.
Drugim dostępnym materiałem jest styrodur kolor jasnozielony. W odróżnieniu od styropianu ma strukturę pianki i do wykończenia tego rodzaju listwy wystarczy tylko malowanie farbą wodną.