Do naszego asortymentu wprowadziliśmy bardzo funkcjonalne listwy led, które umożliwiają wykonanie dekoracyjnego oświetlenia. Przypominają wyglądem klasyczny element architektoniczny, wykorzystywany we wnętrzach budynków, montowany u styku ściany z sufitem. Jednak konstrukcja tych elementów różni się od tradycyjnych rozwiązań. Produkt posiada specjalny rowek, w którym umieszcza się elementy służące do oświetlenia. 

Do najczęściej wykorzystywanych należą wyroby o wymiarach: 50mm x 70mm, 65mm x 90mm, 80mm x 110mm. Proponujemy także kilka wariantów w zakresie formy i kształtów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i wykonujemy produkty na specjalne zlecenie według zadanych wymiarów i kształtu. 

Zastosowanie dekoracyjnych profili w zestawieniu z odpowiednio dobranym oświetleniem zapewnia uzyskanie bardzo ciekawego efektu wizualnego i pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę w domu.

 

Listwy LED – element architektoniczny stosowany zwykle wewnątrz budynku, montowany na ścianie w bliskiej odległości od sufitu (na zamówienie wykonujemy również listwy montowane na suficie).
Listwa posiada specjalnie zaprojektowany rowek w którym to umieszcza się oświetlenie led.
Najczęściej stosowane rozmiary listew to 50mm x 70mm, 65mm x 90mm, 80mm x 110mm, możemy wykonać listwę led według Państwa wymiarów i kształtu.

Po zastosowaniu profili o odpowiednim wzorze i wielkości oraz po dobraniu odpowiedniego oświetlenia Wasze wnętrza będą piękne, przytulne oraz staną się oazą spokoju i relaksu.