Oferujemy bardzo interesujące rozwiązanie do dekoracji zewnętrznej. Bonie, są elementem architektonicznym, w postaci płyt o wyglądzie „cegiełek”, które montowane są zazwyczaj w narożnikach zewnętrznych lub wewnętrznych ścian na zewnątrz budynku. Właściwe dobranie wielkości produktów pozwala znacząco podnieść walory estetyczne budynku, a także wpływa na optyczne zmniejszenie wielkości ścian.

W naszym asortymencie dostępne są standardowe warianty produktów w dwóch rozmiarach: 250mmx250mm i grubości 35 mm oraz 400mmx250mm i grubości 35 mm. Na specjalne życzenie klienta wykonujemy dodatkowo (bez dopłaty) docięcia pod kątem 45o lub 90o. Jesteśmy w stanie przygotować również produkty o niestandardowych wymiarach, dopasowanych do Państwa potrzeb. W tym celu prosimy o przesłanie nam szkicu, rysunku technicznego bądź zdjęcia z wymiarami.

 

Bonie – element architektoniczny w postaci płyt „cegiełek” montowanych zwykle na narożach zewnętrznych lub wewnętrznych ścian na zewnątrz budynku.
Po odpowiednim dobraniu wielkości boni można znacząco podnieść walory estetyczne budynku jak również zmniejszyć optycznie wysokość ściany.
Standardowo bonie wykonujemy w dwóch rozmiarach 250mm x 250mm i grubości 35 mm oraz 400mm x 250mm i grubości 35 mm, dodatkowo na życzenie klienta bez żadnych dopłat zacinamy pod kątem 45 lub 90 st. Jeżeli potrzebują Państwo bonie o innych rozmiarach to wystarczy przesłać szkic, rysunek techniczny lub zdjęcie z wymiarami.

Gwarantujemy wysoką jakość produktu w atrakcyjnych cenach.